Що насправді потрібно для нарощування нігтів?
28/09/2017
Ще неповторна ікона стилю Коко Шанель говорила: "Руки - візитна картка дівчини, шия - її паспорт, груди - закордонний паспорт." Цим все сказано, адже коли у дівчини доглянуті ручки, то вона відчуває себе королевою і не ховає їх за спиною. Здавалося б, манікюр це останнє на що чоловіки звертають увагу, але це помилка. Та й сама жінка набагато впевненіше, коли її руки прикрашають акуратні нігті. Благо зараз придумано багато матеріалів для створення манікюру. Раніше все обмежувалося декоративний лак, який мало носився і сколювався в самий невідповідний момент, до того ж на ньому були помітні всі недоліки і нерівності нігтьової пластини. А згадайте тільки скільки часу доводилося чекати поки лак повністю просохне, але в підсумку він найчастіше змазувався. Зараз з цим немає проблем адже дівчатам пропонується нарощування гелем, акрилом или покриття гель-лаком. Правда для покриття гель-лаком необхідно мати бажану довжину нігтьової пластини і далеко не всіх влаштовує зовнішній вигляд власних нігтів без покриття. Вибираючи нарощування нігтів гелем абсолютно не має значення яка у вас нігтьова пластина від природи, також не важлива її довжина і міцність. Саме ці переваги і схиляють дівчат до вибору саме цієї процедури.
Види нарощування нігтів
Тепер докладніше поговоримо про нарощування нігтів. У нігтьової індустрії знайшли застосування два види нарощування нігтів - акрилове та гелеве нарощування. Нарощування нігтів акрилом відбувається за рахунок з'єднання акрилу зі спеціальною рідиною - мономером. Акрилові нігті, досить міцні і добре носяться, але при цьому майстер повинен вміти швидко нанести акрил і розподілити його. Мінусами акрилового нарощування є досить різкий запах при нарощуванні і відносна токсичність матеріалу. Гелеве нарощування нігтів більш затребуваним, адже воно більш екологічне і приносить менше шкоди натуральним нігтям, за рахунок того, що пропускає вологу і дає можливість нігтям дихати. На відміну від акрилу гель застигає тільки під впливом ультрафіолетових променів. Одним з небагатьох переваг акрилу перед гелем є те, що при знятті гелевих нігтів можна травмувати натуральну пластину. Також гелеві нігтики більш тендітні ніж акрилові, через те, що вони спочатку тонше.Способи нарощування нігтів
Нарощують нігті двома способами:Як проводити нарощування гелем?
- Першим і найважливішому етапом у нарощуванні нігтів є підготовчий, адже від того, як нігтьова пластина буде підготовлена, знежирена і продезінфікована залежить те, як довго манікюр буде в ідеальному стані. Необхідно зробити гігієнічний манікюр, привести в порядок кутикулу за допомогою ремувера, ножиць або фрезера. Далі, за допомогою пилки надати нігтям необхідну форму і видалити глянець бафом. Це поліпшить зчеплення нігтьової пластини з матеріалом, що забезпечить тривалість носки.
- Далі, ретельно знежирити нігтьову пластину за допомогою знежирювача.
- Вибрати спосіб нарощування на тіпси або на форми для нарощування нігтів, про які ми писали раніше.
- Для того, щоб уникнути відшаровування матеріалу від нігтя необхідно скористатися кислотным праймером.
- За допомогою кисточки для гелю розподілити базовий гель по нігтьової пластини і просушити в УФ лампі
- Далі наноситься прозорий або кольоровий конструює гель, іноді доцільно подовжити нігтьове ложе за допомогою камуфляжного гелю. Прикрасити нігтики допоможе гель-паста, стрази, перлова втірка, слайдер дизайн і інші види декору. Після сушіння важливо зняти липкий шар спеціальною рідиною.
- Після, за допомогою жорсткої пилки для штучних нігтів необхідно надати нігтиками форму.
- Завершує нарощування нанесення фінішного гелю, який надає чудовий блиск.